Medewerkers

drs. C.P. Smit (Kees)
functie: afdelingshoofd VASVU
e-mail:kees.smit@vu.nl

mevr. drs. A.S. Knoote-Aalders (Aleid)
functie: docent Engels
e-mail:a.s.knoote-aalders@vu.nl 

mevr. dr. S.M. Chita (Sabina)
functie: docent Natuurkunde 
e-mail:s.m.chita@vu.nl
empty

drs. C.L. Geraedts (Caspar)
functie: docent Biologie 
e-mail:c.l.geraedts@vu.nl

drs. C.W.M. Meffert (Wilfried)
functie: docent Wiskunde
e-mail:c.w.m.meffert@vu.nl

drs. P. van Rossum (Peter)
functie: docent Scheikunde 
e-mail:p.van.rossum@vu.nl

drs. C.M. van Veen (Chris)
functie: docent Nederlands Tweede Taal 
e-mail:c.m.van.veen@vu.nl