Bestuur

COLLEGE VAN BESTUUR         Secretariaat

prof. dr. C.M. (Mirjam) van Praag (voorzitter)
Marie-José Higler
T 020 59 85305
E m.j.higler@vu.nl
Postadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam

drs. M.H.T. (Marjolein) Jansen (vicevoorzitter)
Sandra van Arendonk
T 020 59 83609
E sandra.van.arendonk@vu.nl

Bezoekadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam


prof. dr. V. (Vinod) Subramaniam (rector)
Paulien Oosterhuis
T 020 59 85320
E p.oosterhuis@vu.nl
Momenteel wordt de ondersteuning van de rector Vinod Subramanian waargenomen door Hinke van Weperen, zij is te bereiken via de contactgegevens van Paulien Oosterhuis.

 ir. L.C. (Laan) van Staalduinen (secretaris)
Irma van den Brand
T 020 59 82416
E g.c.m.vandenbrand@vu.nl

 
 
 
RAAD VAN TOEZICHT /  STICHTING VUSecretaris
 drs. M.A.C. (Annemarie) Vermeulen
T 020 59 82058
m.a.c.vermeulen@vu.nl
Irma van den Brand
T 020 59 82416
E g.c.m.vandenbrand@vu.nl
Postadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam
  
 T (Centraal VU) 020 59 82067
T (Financieel Service Centrum VU) 020 59 83478
Bezoekadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam
   
 VUVERENIGINGSecretaris
 A. (Annemarie) Bibo, MA
T 020 59 85340
E vereniging@vu.nl
Rita Ketelaar
T 020 59 85150
E r.ketelaar@vu.nl
Postadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam
 

 T (Centraal VU) 020 59 82067
T (Financieel Service Centrum VU) 020 59 83478
Bezoekadres
De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam
 
 
BOVU/COLLEGE VAN DECANENSecretaris 
 ir. L.C. (Laan) van Staalduinen
Irma van den Brand
T 020 59 82416
E g.c.m.vandenbrand@vu.nl
 
 Bestuurssecretaris 
 B.J. (Bernard) Roseboom
T 020 59 83745
E b.j.roseboom@vu.nl
 

Contactgegevens bureau bestuurszaken