Raadsleden USR 2017-2018

Marc Lamain

Marc_Lamain_200x300
Functie
Voorzitter

Contact:

E-mail: m.lamain@studentenraadvu.nl



Portefeuilles:

  • ISO, FSVb/LOF, Aurora & LOVUM
  • Financieel Economische Zaken (GV FEZ)
  • Democratisering (GV)
  • Juridische Zaken
  • Studentenforum


Liz ten Bergen

Liz_ten_Bergen_200x300
Functie
Vicevoorzitter

Contact

E-mail: l.ten.bergen@studentenraadvu.nl



Portefeuilles:

  • Studentgerichte ondersteuning
  • Student Analytics
  • Minorenmarkt
  • Contact FSR’en en studentenorganisaties
  • Contact student assessoren
  • Transitie
  • Onderwijs & Onderzoek (GV)
  • Internationalisering (GV)
  • FSR-USR borrel
  • Constitutie USR
  • PR 
  • Studentenforum


Koen Voors

Koen_Voors_200x300
Functie
Coördinator Onderwijs en Onderzoek

Contact
E-mail:k.voors@studentenraadvu.nl



Portefeuilles:

  • Onderwijs & Onderzoek (GV)
  • Internationalisering (GV)
  • Onderwijsinnovatie
  • Contact SOZ
  • Pre-University College
  • Honours & Talentprogramme
  • VUjobs
  • Toetsbeleid
  • Contact UBVU
  • Student Analytics
  • Versterking OLC’s
  • Contact OPO
  • Minorenmarkt
  • Transitie

Imke Hottentot

Imke_Hottentot_200x300
Functie
Coördinator Organisatie & Financiën

Contact
E-mail: i.hottentot@studentenraadvu.nl



Portefeuilles:

  • Financieel Economische Zaken (GV FEZ)
  • Democratisering (GV)
  • Huisvesting (OR)
  • IT
  • Structuur medezeggenschap
  • Facilitaire Campus Organisatie
  • Contact F&A en BZ
  • Juridische Zaken (GV)
  • Training, Ontwikkeling en Professionalisering (GV)
  • Juridische Zaken (USR)


Yassine Daia

Yassine_Daia_200x300
Functie
Coördinator Communicatie

Contact
E-mail:y.daia@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:

  • Communicatie (OR)
  • Contact Communicatie & Marketing
  • Contact Sportcentrum VU & Cultuurcentrum Griffioen
  • Griffioenbijeenkomsten
  • PR
  • Diversiteit
  • USR zichtbaarheid
  • FSR-USR-SOVU trainingsdag
  • Transitie

Koen van Dijk

Koen_van_Dijk_200x300Functie
Penningmeester

Contact
E-mail: k.van.dijk@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:

  • Profileringsfonds
  • Faciliteitenregeling
  • Juridische Zaken (GV)
  • Training, Ontwikkeling en Professionalisering (GV)
  • Juridische Zaken (USR)
  • Onderwijs & Onderzoek (GV)
  • Internationalisering (GV)
  • Regeling intekenen
  • VUjobs
  • Toetsbeleid
  • Financieel Economische Zaken (GV)
  • IT
  • Structuur medezeggenschap
  • Transitie



Margriet ten Broecke

Margriet_ten_Broecke_200x300Functie
Algemeen raadslid

Contact
E-mail: m.ten.broecke@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:

  • Regeling intekenen
  • Decentrale selectie
  • Versterking en contact OLC’s
  • VU-taalbeleid
  • Onderwijsevaluaties
  • Contact OPO
  • OER voor dummies
  • Onderwijs & Onderzoek (GV)
  • Studentgerichte ondersteuning
  • Honours & Talentprogramme
  • Profileringsfonds
  • ISO
  • PR
  • Studentenforum


Iris van Essen

Iris_van_Essen_200x300
Functie
Algemeen Raadslid

Contact
E-mail: i.van.essen@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:

  • FSR-USR-SOVU trainingsdag
  • FSR-USR borrel
  • Constitutie USR
  • Studentenforum
  • VU introductiedagen
  • Financieel Economische Zaken (GV)
  • Huisvesting (OR)
  • Juridische Zaken (USR)
  • Contact FCO
  • Contact C&M
  • Contact FSR’en en studentenorganisaties
  • Griffioenbijeenkomsten
  • PR


Nathanael Korfker

Nathanael_Korfker_200x300
Functie
Algemeen Raadslid

Contact
E-mail: n.korfker@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:

  • Momenteel geen (hoofd)portefeuillehouder