Raadsleden USR 2018-2019

Päivi Reckman

Päivi Reckman
Functie
Voorzitter

Contact:

E-mail: p.reckman@studentenraadvu.nl



Portefeuilles:

  • Constitutie
  • Werving
  • Overdracht
  • Verkiezingen
  • DocenTalentprijs

Joey Versteeg

Joey Versteeg
Functie
Vicevoorzitter

Contact

E-mail: j.versteeg@studentenraadvu.nl



Portefeuilles:

  • Constitutie
  • Werving
  • Verkiezingen
  • Overdracht

Vincent Wesdorp

Vincent Wesdorp
Functie
Coördinator Onderwijs en Onderzoek

Contact
E-mail:v.wesdorp@studentenraadvu.nl



Portefeuilles:

  • GV Onderwijs & Onderzoek
  • Zelfontwikkeling
  • Studentgerichte ondersteuning
  • Contactpersoon

Sumeyye Dalkiran

Sumeyye Dalkiran 
Functie
Coördinator Organisatie & Financiën

Contact
E-mail: s.dalkiran@studentenraadvu.nl



Portefeuilles:
  • GV Financiële & Economische zaken
  • GV Juridische zaken
  • OR
  • Training, ontwikkeling en professionalisering
  • Contactpersoon

Selma Boulmalf

Selma BoulmalfFunctie
Coördinator Communicatie

Contact
E-mail:s.boulmalf@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • Interne relaties
  • Public Relations
  • Studentenforum
  • Contactpersoon

Cécile Baartman

Cécile BaartmanFunctie
Penningmeester

Contact
E-mail: c.baartman@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • GV Onderwijs en Onderzoek
  • Onderwijskwaliteit
  • Selectie en toegankelijkheid
  • Informatietechnologie
  • Campusontwikkeling

Merel Crezee

Merel CrezeeFunctie
Algemeen raadslid

Contact
E-mail: m.crezee@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • GV FEZ
  • Aurora
  • Informatietechnologie
  • Landelijke medezeggenschap
  • Structuur medezeggenschap

Rida Hamdi

Rida Hamdi
Functie
Algemeen Raadslid

Contact
E-mail: r.hamdi@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:
  • Cultuur
  • Internationalisering
  • Interne relaties
  • Public Relations
  • Zelfontwikkeling

Pim Kelders

Pim KeldersFunctie
Algemeen Raadslid

Contact
E-mail: p.kelders@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • Onderwijskwaliteit
  • Internationalisering
  • Juridische zaken
  • Campusontwikkeling
  • Training, ontwikkeling en professionalisering

Rosanne Molendijk

Rosanne Molendijk
Functie
Algemeen Raadslid

Contact
E-mail: r.molendijk@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:
  • GV Onderwijs en Onderzoek
  • Studentgerichte ondersteuning
  • Selectie en toegankelijkheid
  • Public Relations
  • Landelijke Medezeggenschap

Kata Rakić

Kata RakićFunctie
Algemeen Raadslid

Contact
E-mail: k.rakic@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:
  • Interne relaties
  • Structuur Medezeggenschap
  • GV Financiële & Economische zaken
  • GV Juridische zaken
  • Diversiteit