Raadsleden USR 2019-2020

David Palm

David Palm  
Functie
Voorzitter

Contact:

E-mail: d.palm@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • Constitutie
  • Werving
  • Overdracht
  • Verkiezingen
  • DocenTalentprijs

Veerle Groenendijk

Veerle Groenendijk  
Functie
Vicevoorzitter

Contact

E-mail: v.groenendijk@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • Constitutie
  • Werving
  • Verkiezingen
  • Overdracht
  • Interne Relaties
  • Training, Ontwikkeling en Professionalisering

Soukaina Abouhssen

Soukaina Abouhssen	 
Functie
Coördinator Onderwijs en Onderzoek

Contact
E-mail: s.abouhssen@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • GV Onderwijs & Onderzoek
  • Internationalisering
  • Onderwijskwaliteit
  • Contactpersoon

Nanne Duijnkerke

Nanne Duijnkerke	  
Functie
Coördinator Organisatie & Financiën

Contact
E-mail: n.duijnkerke@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • GV Financiële &  Economische Zaken 
  • GV Juridische Zaken 
  • Training, Ontwikkeling en Professionalisering 
  • Contactpersoon

Megan Terpstra

Megan Terpstra

Functie
Coördinator Communicatie

Contact
E-mail:m.terpstra@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • Interne relaties
  • Public Relations
  • Studentenforum
  • Cultuur & diversiteit
  • Contactpersoon
  • Studentgerichte ondersteuning

Pieter van Rossum

Pieter van Rossum
Functie
Penningmeester

Contact
E-mail:p.van.rossum@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:

  • GV Financiële & Economische Zaken
  • GV Juridische Zaken
  • Landelijke medezeggenschap
  • Interne Relaties
  • Public Relations


Nadia Ait Hammou

Nadia Ait Hammou
Functie
Algemeen raadslid

Contact
E-mail: n.ait.hammou@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • Studentgerichte Ondersteuning
  • Selectie & Toegankelijkheid
  • GV Financiële & Economische Zaken
  • Campusontwikkeling 

Edwin Chen

Edwin Chen	 
Functie
Algemeen Raadslid

Contact
E-mail: e.chen@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:
  • Cultuur & Diversiteit
  • Campusontwikkeling
  • Public Relations
  • Informatietechnologie

Hajer M'Tiri

Hajer M’tiri
Functie
Algemeen Raadslid

Contact
E-mail: h.mtiri@studentenraadvu.nl
Portefeuilles:
  • Internationalisering
  • Zelfontwikkeling
  • Cultuur & Diversiteit
  • Aurora
  •  

Benjamin de Vries

 Benjamin de Vries
Functie
Algemeen Raadslid

Contact
E-mail: b.de.vries@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:
  • GV Onderwijs & Onderzoek
  • Onderwijskwaliteit
  • Public Relations
  • Landelijke medezeggenschap
  • Studentenforum

Nasir Yousufzai

Nasir Yousufzai
Functie
Algemeen Raadslid

Contact
E-mail: n.yousufzai@studentenraadvu.nl

Portefeuilles:
  • Interne relaties
  • Structuur Medezeggenschap
  • GV Financiële & Economische zaken
  • GV Juridische zaken
  • Diversiteit